Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Przyrodniczy”. Wszystkim Uczestnikom składamy gorące gratulacje i życzymy wielu sukcesów.

Jednocześnie pragniemy podziękować Koordynatorom, Nauczycielom i Dyrekcjom szkół za zaangażowanie i umożliwienie przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Orzeł Przyrodniczy”.

 

LAUREACI:

Paulina Bartnicka klasy 6-7
Angelika  Bełtowska klasy 5-6
Jakub  Binkiewicz klasy 2-3
Michał Bogusławski klasy 2-3
Matylda Brzezińska klasy 2-3
Olga  Budzyńska klasy 6-7
Wiktor  Bylicki klasy 6-7
Olga Ceglińska klasy 6-7
Jerzy Chmielewski klasy 6-7
Michał Gałazin klasy 6-7
Karolina Garbarczyk klasy 6-7
Jakub Gierańczyk klasy 5-6
Zofia Grosman klasy 6-7
Aleksandra  Kaczmarek klasy 6-7
Mateusz Karaszewski klasy 6-7
Robert Kołodziejczyk klasy 5-6
Kornelia Kozdroń klasy 6-7
Michał Kruk klasy 5-6
Wiktor Krzemień klasy 2-3
Dominika Lubasińska klasy 6-7
Julia  Łączyńska klasy 6-7
Irena Łuszczewska klasy 6-7
Karolina  Majorowska klasy 6-7
Monika Markiel klasy 6-7
Szymon Michalak klasy 2-3
Ewelina Michalska klasy 5-6
Kacper Mida klasy 5-6
Patrycja Mikulicz klasy 6-7
Paweł Młodzikowski klasy 5-6
Karol Musieliński  klasy 6-7
Jakub Muszyński klasy 6-7
Eryk Nichthause klasy 6-7
Anna Ochman klasy 6-7
Szymon Olechnowicz klasy 5-6
Mateusz Olszowy klasy 2-3
Stanisław Owsiak klasy 5-6
Filip Pankiewicz klasy 5-6
Jakub Perzanowski klasy 2-3
Patrycja  Pietrzak klasy 6-7
Oskar Pilarczyk klasy 2-3
Wojciech Pniewski klasy 6-7
Maria  Podczaska klasy 6-7
Tomasz Rak klasy 6-7
Maja Ruszkowska klasy 6-7
Hubert Rzewuski klasy 6-7
Natalia Słobodzian klasy 2-3
Aleksandra Stasiak klasy 6-7
Martyna Szalach klasy 2-3
Wiktoria Szewczyk klasy 6-7
Zuzanna Sztencel klasy 6-7
Kacper Szymczyk klasy 2-3
Natan Waldon klasy 2-3
Jan Witkowski klasy 2-3
Julita Wojtacha klasy 6-7
Jakub Wojtas klasy 6-7
Filip Woliński klasy 6-7
Mikołaj Woźniak klasy 6-7
Jan Wutkowski klasy 2-3
Piotr Zakrzewski klasy 6-7
Hanna Zdrowak klasy 6-7
Bartłomiej  Zdybel klasy 6-7

WYRÓŻNIENIA:

Oliwier Ambryszewski klasy 6-7
Bartłomiej Baniecki klasy 6-7
Kamil Barański klasy 4-5
Karolina Barłóg klasy 6-7
Kinga Bąk klasy 6-7
Marek Berus klasy 6-7
Jan Bierła klasy 6-7
Karol Biniewicz klasy 4-5
Damian Błażejczyk klasy 4-5
Maria Bobela klasy 6-7
Bartek  Brudziński klasy 6-7
Kacper Buczyński klasy 2-3
Róża Bukowińska klasy 2-3
Mateusz Chyliński klasy 6-7
Aleksandra Ciszek klasy 4-5
Lena Czułba klasy 4-5
Aleksander  Delicki-Kowalczyk klasy 2-3
Kacper Derejski klasy 2-3
Weronika Derek klasy 6-7
Bartosz Drążek klasy 4-5
Łukasz Drukała klasy 6-7
Emilia Drzewińska klasy 6-7
Konrad Dziomba klasy 4-5
Wiktoria Dziubak klasy 2-3
Szymon Frączek klasy 4-5
Lena German klasy 6-7
Julia Głąb klasy 4-5
Mateusz  Godzisz klasy 6-7
Mikołaj Gólski klasy 6-7
Bartosz  Gregorowicz klasy 6-7
Kinga Grędzik-Radziak klasy 2-3
Mateusz  Guśtak klasy 6-7
Ragosław Gwóźdź klasy 2-3
Karol Henke klasy 6-7
Oliwia Hyrc klasy 6-7
Maciej Jafra klasy 4-5
Iga Janiszowska-Downarowicz klasy 4-5
Mateusz Jaworski klasy 2-3
Alicja Jurzak klasy 4-5
Krystian Kachniarz klasy 6-7
Pola Kacprzak klasy 4-5
Jakub Kaczmarek klasy 2-3
Mikołaj Kapitaniec klasy 4-5
Rafał Karpiński klasy 4-5
Hanna Kępa klasy 2-3
Adrian Klepacki klasy 2-3
Jan Kmieć klasy 2-3
Jan Knapik klasy 6-7
Amelia Kocjan klasy 6-7
Maria Kołomańska klasy 4-5
Ignacy Komoszewski klasy 2-3
Helena Korowajczyk klasy 2-3
Amelia Kosatka klasy 6-7
Alan Kostański klasy 2-3
Agnieszka  Kotulska klasy 4-5
Juliusz Kowalczyk klasy 2-3
Iga Kowalik klasy 2-3
Antoni Koza klasy 6-7
Karolina Kozioł klasy 4-5
Natalia Kozłowska klasy 2-3
Natalia Krzyżak klasy 6-7
Krystian Kufel klasy 2-3
Michał Kulawik klasy 6-7
Antoni Kulikowski klasy 2-3
Tomasz Kulis klasy 6-7
Klaudia  Kurek  klasy 4-5
Jakub Kwiatkowski klasy 6-7
Lena Laszczyk klasy 2-3
Kamil Latała klasy 4-5
Emilia Lubaś klasy 6-7
Kacper Lubiewski klasy 6-7
Jakub  Łowisz klasy 6-7
Aleksandra Matejczuk klasy 6-7
Mikołaj Mazur klasy 6-7
Julia Mączka klasy 2-3
Kacper Michniak klasy 4-5
Joanna Miernik klasy 2-3
Szymon Miklas klasy 4-5
Anastazja Misiak klasy 2-3
Miłosz Momot klasy 6-7
Maja Motylewska klasy 2-3
Jacek Musiał klasy 4-5
Piotr Myśliwiec klasy 4-5
Wojciech  Nowak klasy 6-7
Kacper Ochman klasy 4-5
Karolina Ochman klasy 6-7
Anna Olszewska klasy 6-7
Dominik Olszewski klasy 4-5
Urszula Onoszko klasy 6-7
Maja Ossowska klasy 2-3
Mikołaj Ostałowski klasy 6-7
Dorota Osuchowska klasy 4-5
Tomasz Pac klasy 2-3
Patryk Pałka klasy 2-3
Dominik Panchyrz klasy 6-7
Paulina Pawlak klasy 4-5
Adam Pawliczek-Nikodem klasy 6-7
Michalina Pawłowska klasy 6-7
Gabriela Perlik klasy 6-7
Maria Perzyna klasy 2-3
Oliwia Pietruszka klasy 2-3
Zuzanna Piotrowska klasy 6-7
Bartosz Piórkowski klasy 4-5
Paulina Pochciał klasy 6-7
Bartłomiej Pokładnik klasy 4-5
Mikołaj Pokładnik klasy 4-5
Zuzanna Pokładnik klasy 4-5
Nadia Polkowska klasy 6-7
Jan Potaśniczak klasy 6-7
Leon Proń klasy 4-5
Julia Przydatek klasy 4-5
Julia Puszkarska klasy 4-5
Jan Radzik klasy 6-7
Pola Rogowiecka Vel Rogodzińska klasy 2-3
Franciszek Rutowicz klasy 2-3
Maria Rychlik klasy 6-7
Matusz Rzepiela klasy 6-7
Bartosz Sasal klasy 6-7
Marcin Sasal klasy 4-5
Alan  Sieradzki klasy 6-7
Mateusz Sikora klasy 6-7
Wiktoria Skiścim klasy 6-7
Izabela Skorek klasy 4-5
Jakub Skrzypek klasy 6-7
Tymoteusz Sosin   klasy 2-3
Michał Sroka klasy 6-7
Maciej Surówka klasy 6-7
Igor Szerszunowicz klasy 6-7
Monika Szłapa klasy 6-7
Adam Świerzy klasy 4-5
Grzegorz  Tabor klasy 6-7
Zofia Telenga klasy 4-5
Filip Telidecki klasy 6-7
Amelia Tokarewicz klasy 4-5
Jakub Tomczyk klasy 6-7
Nikola Tomczyk klasy 6-7
Patrycja Trzcińska klasy 4-5
Jakub Turek klasy 6-7
Jakub Walczak klasy 6-7
Igor  Walny klasy 6-7
Szymon Wasilewski klasy 6-7
Wiktor Wichorski klasy 4-5
Mateusz Wiciński klasy 6-7
Natalia Wietrak klasy 4-5
Konstancja  Więckowska klasy 6-7
Antoni  Wileński klasy 6-7
Aleksandra Witek klasy 6-7
Klara Wojciechowska klasy 2-3
Bartosz Wojdała klasy 4-5
Jan  Wójcik klasy 6-7
Jakub Zatyka klasy 6-7
Maja Żyła klasy 6-7