Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”. Wszystkim Uczestnikom składamy gorące gratulacje i życzymy wielu sukcesów.

Jednocześnie pragniemy podziękować Koordynatorom, Nauczycielom i Dyrekcjom szkół za zaangażowanie i umożliwienie przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Orzeł Matematyczny”.

LAUREACI:

Ireneusz Butryn klasa 7
Adam Cyris klasy 3-4
Szymon Florek klasa 7
Szymon  Grzelak klasy 1-2
Lena Gutfrańska klasy 3-4
Adam Jasiński klasa 7
Aneta Kagan klasa 7
Wiktoria Kalara klasa 7
Kajetan Kalarus klasy 3-4
Martyna Kolasa klasy 3-4
Gabriela Kozioł klasy 3-4
Szymon Kubica klasy 3-4
Dominika Legierska klasy 3-4
Stanisław Leleń klasa 7
Emilia Lis klasa 7
Michał Lubczyk klasa 7
Wiktoria Łężniak klasa 7
Eryk Łoński klasy 3-4
Helena  Marcinowicz klasa 7
Melania Michalska klasy 5-6
Aleksander Misterski klasy 3-4
Łukasz Nowak klasa 7
Aleksander Olszewski klasy 3-4
Piotr Polański klasa 7
Michał Karol Puchalski klasa 7
Magdalena  Pudełko klasy 5-6
Filip Strug klasy 3-4
Szymon Strzelczyk klasa 7
Jan Surmacz klasy 5-6
Artur Szewc klasy 1-2
Zofia  Szmul-Lemańska klasy 1-2
Anna Szpak klasa 7
Jakub Węgrowski klasa 7
Aleksander Żuk klasy 3-4

 

WYRÓŻNIENIA:

Klaudia  Adamek klasy 3-4
Anna  Andruszkiewicz klasa 7
Ignacy Ataman klasa 7
Mateusz Baranik klasy 5-6
Michał Barański klasy 3-4
Natalia Bębas klasy 3-4
Justyna Biegun klasa 7
Marek Bik klasy 1-2
Milena Blachowska klasy 5-6
Antonina Błaszczak klasa 7
Adrian  Bogacz  klasy 5-6
Ivo Bokota klasy 1-2
Wiktoria Bołkunow klasy 1-2
Paskal Borecki klasa 7
Kuba Brzozowski klasy 3-4
Łukasz  Budny klasy 5-6
Dawid Bukowiński klasy 5-6
Aleksandra Buksza klasy 5-6
Wiktoria Burzyńska klasa 7
Dorian Butryn klasy 3-4
Jakub Cheba klasy 5-6
Filip Chmara klasa 7
Julia Chmielecka klasy 5-6
Angelika  Chmielowiec klasa 7
Marcel Cholewa klasy 5-6
Jakub Chudzik klasa 7
Piotr Chudzio klasa 7
Hanna Cieśla klasy 3-4
Paweł Ciupek klasa 7
Jakub Cygan klasy 5-6
Kamil Cyrański klasa 7
Hubert Cytarzyński klasa 7
Oliwia  Czajka  klasa 7
Kamil Czapla klasy 5-6
Borys Czerniak klasa 7
Kacper Czerwonka klasy 3-4
Maciej Czornik klasa 7
Julia Czosnek klasa 7
Piotr  Czupajło  klasa 7
Julia Dakowicz klasy 5-6
Marta Daniluk klasa 7
Jakub Dąbrowski klasa 7
Mateusz Derba klasa 7
Bartosz Dominiak klasy 3-4
Zuzanna Dorota klasa 7
Agata Dragan klasy 5-6
Patryk Drewicz klasy 5-6
Zuzanna Drozd klasa 7
Kacper Dudek klasy 5-6
Maciej Duniec klasy 5-6
Urszula Duraj klasy 5-6
Szymon Działo klasa 7
Marcel  Dziatczak klasa 7
Igor Dzieliński klasy 3-4
Szymon  Dzierbicki klasa 7
Jakub Fąferko klasy 5-6
Hanna Feszak klasa 7
Hubert Filter klasy 3-4
Piotr Firlej klasa 7
Martyna Florczyk  klasy 5-6
Piotr  Gaboński klasy 1-2
Sebastian Gac klasa 7
Natalia Gajda klasy 3-4
Emilia Gałka klasa 7
Jakub Gamoń klasa 7
Hanna Germann klasy 1-2
Zofia  Giler klasy 3-4
Mateusz Głomb klasy 5-6
Bartek Gołaszewski klasy 5-6
Ida Gorczyca klasy 5-6
Piotr Góraj klasa 7
Jakub Górniak klasy 5-6
Olivier Grabara klasa 7
Szymon Grech klasy 5-6
Martyna Groszkowska klasy 3-4
Martyna Gruba klasa 7
Wiktoria Gruca klasy 5-6
Sara Gruszczyńska klasy 5-6
Kacper Grzybowski klasa 7
Monika Guła klasa 7
Weronika  Guz klasy 5-6
Jan Gwiazda klasy 5-6
Weronika Hajduczek klasy 3-4
Szymon Haładyna klasy 5-6
Oliwia Hałka klasa 7
Dawid Harkot klasy 1-2
Katarzyna Hrynda klasy 5-6
Anna Jachimowicz klasy 3-4
Bartłomiej Jachimowicz klasa 7
Wiktoria Jachymczak klasa 7
Adam Janicki klasy 1-2
Szymon Jański klasy 5-6
Franciszek Jarczyk klasy 3-4
Borys Jarnot-Bałuszek klasa 7
Paola Jaroń klasa 7
Kacper Jarosiński klasa 7
Michał Jasiukiewicz klasy 5-6
Kacper  Jeznach klasy 3-4
Antoni Jończyk klasa 7
Joanna  Jurecka klasy 5-6
Jan Juwa klasa 7
Ola Kaczyńska klasy 1-2
Bartek  Kagan klasy 1-2
Kacper Kaleta klasa 7
Martyna Kaleta klasy 5-6
Tomasz Karpiński klasa 7
Bartosz Kaszubski klasa 7
Kacper Kawczyński klasy 1-2
Kacper Kąkol klasa 7
Michał  Kijko klasy 3-4
Jakub Klemm klasa 7
Antoni Knapik klasa 7
Karol Knapik klasa 7
Kinga Kochel klasy 5-6
Jan Kocięba klasy 3-4
Maria  Koczorowska klasy 3-4
Kacper Kołodziejczyk klasy 5-6
Amelia Kołodziejska klasy 3-4
Julia  Kompa klasa 7
Maria Kononiuk klasy 5-6
Dawid Kordyaczny klasa 7
Karol Kornicki klasa 7
Wiktor Kostka klasa 7
Blanka Kowalczyk klasy 1-2
Julia Kowalczyk klasa 7
Maciej Kowalik klasa 7
Barbara Koza klasa 7
Kacper Kozak klasa 7
Maria Koziara klasa 7
Julia Krauzowicz klasy 5-6
Zofia Kręcicka klasy 3-4
Blanka Kręcisz klasy 3-4
Mikołaj Kruszewski klasa 7
Jakub Krzyżostaniak klasy 5-6
Kamil Kubik klasa 7
Piotr Kubiszewski klasa 7
Klaudia Kulik klasa 7
Mateusz Kurowski klasy 1-2
Mateusz Lach klasy 1-2
Marcel Lachowicz klasy 1-2
Krzysztof Lalicki klasy 5-6
Katarzyna  Lewandowska klasy 5-6
Tymon Lizak klasy 3-4
Julia Lotkowska klasy 3-4
Alicja Ludwichowska klasa 7
Paweł Łada klasy 3-4
Michał Maj klasy 5-6
Emilia Majewska klasa 7
Wiktoria Malinowska klasy 3-4
Antoni Marciniak klasa 7
Daria Marek klasy 1-2
Artur Markowicz klasa 7
Jan Matacz klasy 5-6
Magdalena Metryka klasa 7
Jakub Mędrak klasa 7
Tomasz Miąsko klasy 3-4
Paweł Michalak klasy 5-6
Antoni Michalik klasy 3-4
Bartosz Misiak klasy 3-4
Aleksander Młynarczyk klasa 7
Kacper Mocek klasa 7
Szymon Mokrosiński klasy 3-4
Patryk Murach klasy 5-6
Kamil Mykita klasy 5-6
Ryszard Napora  klasy 3-4
Nastazja Narzekalak klasy 3-4
Łucja Niewiadomska klasy 3-4
Amelia Nowak klasy 5-6
Mateusz Nowak klasa 7
Izabela  Obłoza klasa 7
Piotr Ochal klasa 7
Nina  Olechnowicz klasy 1-2
Ignacy Oziero klasa 7
Rafał Panasiuk klasy 3-4
Adrian Paradowski klasy 5-6
Kacper Parcheta klasy 3-4
Franciszek  Patykiewicz klasy 5-6
Przemysław Pawlak klasy 5-6
Miłosz Pawłowski klasy 1-2
Mateusz Penkowski klasa 7
Adam Pieprzka klasy 1-2
Michał Pietrzak klasy 3-4
Patrycja Piwko klasy 3-4
Filip Ponczek klasa 7
Tomasz  Puchalski klasy 1-2
Tomasz  Pułka klasa 7
Paweł Putko klasa 7
Jakub Rak klasa 7
Wioletta Rapacz klasy 5-6
Jan Ratajczyk klasa 7
Dominika Reca klasy 5-6
Tobiasz  Rękorajski klasa 7
Tomasz Romanowski klasy 1-2
Mateusz Rowicki klasa 7
Rafał Ruchniak klasy 5-6
Szymon Ruciński klasy 5-6
Joanna Rudnicka klasa 7
Jakub Rutkowski klasy 3-4
Antoni  Ruzik klasy 3-4
Szymon Sadłowski klasy 5-6
Bartosz  Sadowniczyk klasy 1-2
Aleksandra Schrepfer klasa 7
Julia Seliga klasa 7
Aleksandra Sell klasy 5-6
Jakub Semenyszyn klasa 7
Szymon Siedlecki klasy 5-6
Aleksandra Sikorska klasa 7
Mateusz Skiba klasa 7
Wiktoria Skiba klasa 7
Natalia Skonieczna klasy 5-6
Cyprian Skrzypiński klasa 7
Adrian Słomkowski klasy 1-2
Arkadiusz  Sobczak klasa 7
Michał  Sobczak klasa 7
Bartosz Sochacki klasa 7
Gabriela Solan klasy 5-6
Kajetan Sosnowski klasy 3-4
Małgorzata Sroka klasa 7
Hubert Stachowicz klasy 3-4
Szymon Stachurski klasy 5-6
Adam Staniszewski klasy 5-6
Adam Stańczyk klasa 7
Jan Stasiak klasy 3-4
Dawid Stępień klasy 5-6
Lidia Strzelec klasy 1-2
Szymon  Sucharski klasy 1-2
Marcin Sudenis klasy 5-6
Zuzanna Sudoł klasa 7
Jędrzej Sykacz  klasy 1-2
Agata Szabat klasy 3-4
Adrian  Szacik klasy 3-4
Szymon Szal klasa 7
 Adam Szczęsny klasy 3-4
Michał Szendzielorz klasa 7
Antonina Szkopińska klasy 3-4
Aleksander Szostek klasy 5-6
Maja Szpakowska klasy 1-2
Aurelia Szperlik klasa 7
Małgorzata Szpyt klasa 7
Grzegorz Szweda klasa 7
Mateusz Szwemin klasy 1-2
Adam Szymaniak klasa 7
Konrad Szymański klasa 7
Marta Szymula klasy 5-6
Aleksander Tobołkiewicz klasa 7
Maja Tobota klasa 7
Agnieszka Trawicka klasa 7
Arkadiusz  Treder klasy 3-4
Feliks Tyczyno klasy 3-4
Michał Urbańczyk klasa 7
Karol Wachowicz klasy 3-4
Bartosz Waldhelm klasy 5-6
Jakub Wałek klasa 7
Kamil Wiertelczyk klasa 7
Patryk Wiktor klasy 5-6
Jakub  Wilamowski klasa 7
Maciej  Wilk klasa 7
Jakub Witenberg klasa 7
Dariusz Włodarczyk klasa 7
Sara Włodarczyk klasa 7
Aleksandra Włosińska klasa 7
Zofia  Wnuk klasy 1-2
Nicolas Wochnik klasy 5-6
Filip Woźniak klasa 7
Aleksandra Wójcicka klasy 5-6
Jakub Wólkiewicz klasa 7
Julia Wróbel klasy 5-6
Barbara Wróż klasa 7
Maja Wypych klasy 1-2
Kasjan  Zalewski klasa 7
Radosław Zapert klasy 5-6
Marcel Zawada klasy 1-2
Martyna Zawadzka klasa 7
Antek Zawadzki klasy 3-4
Kajetan Zawłocki klasy 1-2
Tatiana  Zawrotniak  klasa 7
Paweł  Zbierski klasa 7
Krystian Zdun klasa 7
Kacper Zdzieszyński klasy 3-4
Dominika  Zielińska klasy 5-6
Artur Ziółkowski klasy 3-4
Jakub Zorychta klasa 7
Jagoda Zwolińska klasa 7
Kornelia Żmuda klasa 7
Mateusz Żytka klasa 7
Patryk Żyżyk klasy 5-6