Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Drodzy Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

 

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” stworzonym wyłącznie dla szkół podstawowych.

 

Zajmujemy się organizacją ogólnopolskich konkursów przedmiotowych na różnym poziomie zaawansowania. Organizowane przez nas ogólnopolskie konkursy urozmaicają program zajęć, stanowią cenne rozszerzenie programów nauczania, jednocześnie popularyzując naukę przez zabawę. Są platformą dającą możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski.

Wspieramy i nagradzamy szkoły, najlepszych nauczycieli i ambitne, uzdolnione dzieci oraz młodzież zarówno za wiedzę jak i za aktywność, samodzielność i wolę współzawodnictwa. Dlatego każdy uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” zostanie wyróżniony.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” otrzymają prestiżowy tytuł „Orzeł Matematyczny” wraz z dyplomem i cenną nagrodą. Również szkoła i nauczyciel zostanie uhonorowany za wkład w przygotowanie „Orła” – mistrza Polski.

 

Konkursy przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Każdy z testów składa się z 21 pytań o różnym stopniu zaawansowania.

 

Konkursy są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych od klasy 1 do 7.

 

Nagrody

W naszym konkursie nie ma przegranych.

Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania. Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i cenne nagrody  w tym stypendia naukowe do 500 zł.

 

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację konkursu w szkole otrzymają zaświadczenie o przeprowadzeniu Ogólnopolskiego Konkursu. Dodatkowo uhonorujemy nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu, których uczniowie zostaną laureatami.

Przewidujemy również cenne nagrody dla szkół za aktywny udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!!!

 

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” odbędzie się 14 grudnia 2017 r.