Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Języka Angielskiego”. Wszystkim Uczestnikom składamy gorące gratulacje i życzymy wielu sukcesów.

Jednocześnie pragniemy podziękować Koordynatorom, Nauczycielom i Dyrekcjom szkół za zaangażowanie i umożliwienie przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Orzeł Języka Angielskiego”.

LAUREACI:

Paweł Doroszkiewicz klasy 5-6
Magdalena Gliszczyńska klasa 7
Maciej Gogolewski klasa 7
Bartosz Gregorowicz klasa 7
Emilia  Gwizdoń klasy 3-4
Maria  Harat klasy 1-2
Andrzej Kotwicki klasy 5-6
Gabriela Kozdrój klasa 7
Karolina Kula klasy 3-4
Patrycja Kyc klasa 7
Hava Locea klasy 1-2
Martyna Marcinkiewicz klasa 7
Oliwia Mąka klasa 7
Emilia Mcarthur klasy 1-2
Estera Mleczko klasy 5-6
Malwina  Plodzicka klasy 3-4
Wojciech  Raczuk klasa 7
Gustaw Rejent klasy 1-2
Magdalena Romek klasy 5-6
Lena  Rudnicka klasy 1-2
Jan Skrzypek klasy 3-4
Jan Śliwiński klasa 7
Pola  Urbanek klasy 1-2
Igor Włodarski klasa 7

WYRÓŻNIENIA:

Jakub  Banasiak klasy 3-4
Patryk Bargieł klasy 3-4
Piotr Brodziak klasy 5-6
Hanna Bruzi klasa 7
Alan Buras klasy 1-2
Daniel Chłopek klasy 1-2
Julia Chmielecka klasy 5-6
Marta Chmielecka klasy 5-6
Daniel  Chrapkowski klasy 1-2
Martyna Chrostowska klasy 5-6
Marika Chrzan klasa 7
Sandra Cichowicz klasa 7
Agata  Ciupak klasy 5-6
Maria Cuprych klasy 3-4
Fabian Cymbalista klasy 5-6
Michał Cyraniak klasy 5-6
Bartek  Czajka klasa 7
Wiktoria  Czeszewska klasy 5-6
Anna Ćwigoń-Szymczak klasy 1-2
Bartek  Dancewicz klasy 1-2
Bugajewski Dawid klasa 7
Magdalena Dąbrowa klasy 1-2
Kajetan Dąbrowski klasa 7
Patryk Dąbrowski klasy 5-6
Aleksander Drabik klasy 1-2
Kamil Drążyk klasa 7
Tymoteusz Dudek klasy 1-2
Konrad Dulowski klasy 3-4
Franciszek Dwórznik klasy 5-6
Maja Dybała klasa 7
Julita Dydyk klasa 7
Natalia Dziak klasy 5-6
Karol Dziura klasa 7
Roksana Dziura klasy 5-6
Kacper Fojcik klasy 3-4
Szymon Freier klasy 3-4
Ludmiła Frycz klasy 1-2
Karolina Fuks klasy 1-2
Maria Gajdamowicz klasy 3-4
Jakub Garczyński klasy 1-2
Aleksander  Gers klasa 7
Marta Giezgała klasy 3-4
Jonatan  Goleniewicz klasy 5-6
Kalina Gorajek klasy 1-2
Robert Graca klasy 1-2
Karolina Guz klasa 7
Karol Guzowski klasy 3-4
Seweryn  Gwóźdź klasy 1-2
Katarzyna Hałas klasy 1-2
Zofia  Huta-Hołdowska klasy 1-2
Filip  Ignaciuk klasy 1-2
Dawid Jamrożek klasy 1-2
Aleksandra Janosz klasy 5-6
Piotr Janyska klasy 3-4
Natalia Jasińska klasy 3-4
Norbert Justyna klasa 7
Mikołaj Karnicki klasy 1-2
Milena Karniej klasa 7
Nadia Karpisiewicz klasy 3-4
Anna Kazanowska klasy 1-2
Nikola Kaźmierczak klasy 1-2
Katarzyna Kądziela klasy 3-4
Alicja Kinder klasa 7
Jagoda Koenner klasa 7
Jerzy Komisarski klasa 7
Gloria Konik klasa 7
Karolina Konior klasy 1-2
Krzysztof  Kosmalski klasa 7
Cezary Kosobudzki klasa 7
Jakub  Kostrzak klasa 7
Maksymilian Kozanecki klasy 5-6
Przemysław Król klasy 1-2
Eliza  Kruczek klasy 1-2
Amelia Krysakowska-Dela klasy 3-4
Adam Kubica klasy 5-6
Wioletta Kuśnierz klasy 3-4
Kristian Lejkowski-Clark klasy 3-4
Zofia Lesiak klasy 1-2
Stanisław Lipczyński klasy 1-2
Natalia Lipińska klasa 7
Aleksandra Makowska klasy 5-6
Zuzanna Małek klasa 7
Bartłomiej Marszałek klasy 1-2
Rafał Marszałek klasy 5-6
Maja  Matusiak klasy 1-2
Liliana Maziewska klasy 5-6
Adam Mełges klasy 1-2
Barbara Michałek klasy 5-6
Zofia Michniak klasa 7
Igor Mielczarek klasa 7
Szymon Miklas klasy 3-4
Bartosz Milewski klasy 5-6
Aleksandra Narolska klasa 7
Olaf  Nielsen klasy 1-2
Zofia Niesłańczyk klasa 7
Adam Nowak klasa 7
Paweł Nowak klasy 5-6
Wiktoria Nowakowska klasa 7
Antoni Nowicki klasy 1-2
Wiktor Nowicki klasy 5-6
Małgorzata Ogórek klasy 5-6
Agata Okrasa klasa 7
Maja Olender klasy 5-6
Julia Ostrowska klasy 5-6
Liliana Oździńska klasy 1-2
Mateusz Paczkowski klasy 3-4
Anna Papaj klasy 5-6
Oliwia Pawlus klasy 3-4
Natalia Pełechacz klasy 1-2
Miłosz Pietrzak klasy 3-4
Weronika Piętoń klasy 1-2
Zuzanna Pilarz klasa 7
Martyna  Piłatowska klasy 5-6
Milena Pioruńska klasa 7
Dominika Piskunowicz klasa 7
Artur Piwowarczyk klasa 7
Izabela  Pluta klasy 5-6
Filip Polański klasa 7
Mikołaj Polarczyk klasa 7
Hanna Pomirska klasy 5-6
Aleksandra Ponikowska klasa 7
Szymon Popławski klasy 3-4
Jan Przepolski klasy 1-2
Mateusz Przybylak klasy 3-4
Przemysław Przybylski klasy 3-4
Karol  Ptak klasy 1-2
Małgorzata Pyszny klasa 7
Michał Radziński klasa 7
Maria Radzio klasa 7
Amelia  Reymann klasy 5-6
Martyna Robak  klasy 1-2
John Roberts-Meier klasy 5-6
Marcus Romero-Foltyn klasa 7
Vanessa Różycka klasy 5-6
Marta  Ryngwelska klasy 1-2
Zuzanna Sawińska klasa 7
Krystian Sereda klasy 5-6
Franciszek Sidor klasy 1-2
Jakub Skibik klasy 5-6
Magdalena Skoniecka klasa 7
Monika Skrocka klasy 3-4
Patryk Smoliński klasy 5-6
Zuzia  Soszyńska klasy 1-2
Mikołaj Spik klasy 3-4
Adam Staniszewski klasy 5-6
Olivia Stefaniak klasy 5-6
Krzysztof Stefański klasy 5-6
Maciej  Stefański klasy 3-4
Miłosz Szkałuba klasy 1-2
Laura Szpakowicz klasa 7
Anna Szweblik klasy 3-4
Igor Ślusarenko klasy 5-6
Maja Świątek klasy 3-4
Piotr Tabaczyński klasy 5-6
Joanna Talar klasy 5-6
Szymon Tkaczyk klasa 7
Wiktor Urbańczyk klasy 5-6
Wojciech  Walczak klasa 7
Oliwier Walczak  klasa 7
Amelia  Wasiak klasy 5-6
Antoni Wdówka klasy 5-6
Kuba Wilczyński klasy 1-2
Karolina  Włodarczyk klasa 7
Rania Włodarczyk klasa 7
Anna Wojciechowska klasy 5-6
Zofia  Wolna  klasa 7
Marta Woźniak klasy 3-4
Piotr Woźniak klasy 3-4
Maria Woźniczka klasy 3-4
Nikola Wójtowicz klasa 7
Hanna  Zalewska klasy 1-2
Jan Zdziennicki klasy 3-4
Konrad Zieliński klasy 5-6
Franciszek Zimnicki klasy 1-2
Olivia  Żukowska  klasy 1-2