Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny”. Wszystkim Uczestnikom składamy gorące gratulacje i życzymy wielu sukcesów.

Jednocześnie pragniemy podziękować Koordynatorom, Nauczycielom i Dyrekcjom szkół za zaangażowanie i umożliwienie przeprowadzenia Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Orzeł Informatyczny”.

 

LAUREACI:

Allan Bajno klasy 4-5
Dawid Bartniczak klasy 6-7
Bartosz Dancewicz klasy 2-3
Jan  Hyacent klasy 6-7
Michał Łysiak klasy 6-7
Krystian Machnica klasy 6-7
Szymon Miklas klasy 4-5
Radosław Nowicki klasy 2-3
Jakub Pańczak klasy 4-5
Michał Pietruszewski klasy 4-5
Wiktoria Skrabska klasy 4-5
Juliusz Wrochna klasy 4-5
Nikola Zduńczyk klasy 2-3
Karol Zimmer klasy 6-7

WYRÓŻNIENIA:

 

Jakub Adamczyk klasy 4-5
Mariusz Adamczyk klasy 6-7
Arleta Augustyn klasy 2-3
Kacper  Bałka klasy 6-7
Wilczak  Bartłomiej klasy 6-7
Bartek Baziuk klasy 4-5
Wojciech  Bednarczyk klasy 6-7
Olga Bieława klasy 4-5
Julia  Biłek klasy 6-7
Antoni Błażejczyk klasy 4-5
Franciszek  Bołcuń klasy 6-7
Natalia Borkowska klasy 6-7
Piotr Brentek klasy 6-7
Marianna Brzezińska klasy 4-5
Jakub Bućkowski klasy 4-5
Oktawia Budzeń klasy 2-3
Gabriela Bujacz klasy 2-3
Julian  Chenczke klasy 6-7
Helena Chmielewska klasy 6-7
Adam Chorzępa klasy 4-5
Wojciech  Chybciński klasy 6-7
Szymon Cieślik klasy 2-3
Bartek Czajka klasy 6-7
Maksymilian Czarnota klasy 6-7
Jakub Ćwik klasy 6-7
Rodolfo Dado klasy 4-5
Maria Deperas klasy 6-7
Karolina Dębska klasy 4-5
Alicja Dubielecka klasy 2-3
Jan Dubielecki klasy 2-3
Paulina Dudziak klasy 4-5
Krzysztof  Dyba klasy 6-7
Mateusz Dybek klasy 4-5
Michał Dzieńkowski klasy 6-7
Maksymilian Dzikowski klasy 4-5
Dawid Filas klasy 6-7
Szymon Florek klasy 6-7
Mateusz Franik klasy 6-7
Jan Frej klasy 4-5
Damian Gajek klasy 6-7
Michał Galas klasy 2-3
Szymon Gawin klasy 6-7
Adam Glita klasy 6-7
Kacper Głowacz klasy 6-7
Bartłomiej Gogol klasy 6-7
Jan Grochal klasy 4-5
Wiktor Gumułczyński klasy 6-7
Jakub Guźliński klasy 6-7
Tadeusz Gwóźdż klasy 4-5
Jakub Jachowicz klasy 4-5
Weronika Januszewska klasy 4-5
Bartosz Jaroch klasy 6-7
Małgorzata Jaroszewska klasy 2-3
Bartosz Jaworski klasy 4-5
Joanna Jóśko klasy 6-7
Gabriel Jurewicz klasy 4-5
Tatiana Juszczyk klasy 4-5
Krzysztof  Kaliński klasy 6-7
Kajetan Karbowski klasy 6-7
Michał  Karolczak klasy 6-7
Wiktor Kijowski klasy 4-5
Alan Klas klasy 4-5
Karol  Kleban klasy 4-5
Mirosław Kłak klasy 6-7
Miłosz Kohnke klasy 6-7
Michał Kołodziej klasy 6-7
Arek Kopek klasy 4-5
Arek Koperek klasy 4-5
Maciej Koperek klasy 2-3
Jan Korba klasy 6-7
Bartłomiej Korbiel klasy 6-7
Kuba Kosiorek klasy 6-7
Piotr Kowalewski klasy 6-7
Igor Kowalski klasy 2-3
Tymoteusz   Koziarek klasy 4-5
Michał Kozłowski klasy 6-7
Tomasz Krajewski klasy 6-7
Paweł Kromka klasy 6-7
Jakub  Królak klasy 4-5
Małgorzata Kruk klasy 6-7
Wojciech  Krupa klasy 4-5
Mateusz Kuchciński klasy 4-5
Szymon Kulągowski klasy 4-5
Szymon Lewicki klasy 6-7
Bartosz Lis klasy 4-5
Jakub Ładno klasy 6-7
Jakub Łęgowski klasy 6-7
Fabian Łopieński klasy 6-7
Franz  Łotocki klasy 4-5
Bartosz  Machnik klasy 4-5
Martyna Machowska klasy 2-3
Igor Magiera klasy 2-3
Aleksandra Majcher klasy 4-5
Mikołaj Makowski klasy 6-7
Maksymilian Malaka klasy 6-7
Szymon Maronka klasy 4-5
Krzysztof Maziarka klasy 6-7
Wojciech  Michniak klasy 6-7
Dawid  Mikołajczak klasy 6-7
Oktay Milka klasy 4-5
Hubert Misior klasy 2-3
Przemysław Moskal klasy 6-7
Igor Niełacny klasy 2-3
Hubert Nowacki klasy 2-3
Mateusz Nowak klasy 4-5
Roksana  Ochwat klasy 6-7
Zuzanna  Opiela klasy 2-3
Mateusz Orlik klasy 4-5
Antoni Orliński klasy 2-3
Hubert Owczarek klasy 4-5
Zuzanna Ozimek klasy 6-7
Marcin Paczkowski klasy 6-7
Maciej Parol klasy 4-5
Julia Pawłowska klasy 4-5
Jakub Pawłowski klasy 6-7
Maciej Pędzich klasy 6-7
Magdalena Piktel klasy 2-3
Jakub Piwowarczyk klasy 4-5
Igor Plebańczyk klasy 4-5
Piotr Polański klasy 6-7
Jakub Pośpiech klasy 6-7
Mikołaj  Przerada klasy 4-5
Mikołaj  Ptaszyński klasy 6-7
Aleksander Rak klasy 6-7
Marta Regulska klasy 6-7
Oliwia Retel klasy 6-7
Maciej Romek klasy 2-3
Mateusz Rozmysłowicz klasy 6-7
Krystian Rychlicki klasy 6-7
Antoni Rytelewski klasy 2-3
Jakub Sajdak klasy 4-5
Maksymilian Santorek klasy 4-5
Tytus Schleifer klasy 6-7
Wojciech  Siembida klasy 4-5
Maciej Sierzęga klasy 4-5
Mateusz Sikora klasy 4-5
Emilia Sikorska klasy 6-7
Piotr Skierka klasy 6-7
Jakub Skorczyk klasy 4-5
Kacper Skwarczyński klasy 6-7
Jakub Skwarek klasy 6-7
Arkadiusz Sobczak klasy 6-7
Szymon Sobolewski klasy 6-7
Szymon Sojko klasy 4-5
Olek  Sprycha klasy 4-5
Szymon Stepa klasy 4-5
Krzysztof Stolarek klasy 6-7
Paweł Strzyżewski klasy 6-7
Kamil Suchecki klasy 6-7
Mateusz Sujka klasy 6-7
Bartosz Sułowski  klasy 6-7
Jędrzej Swinarski klasy 6-7
Aleksander Sznerch klasy 6-7
Paweł Szykuła klasy 4-5
Błażej Świtniewski klasy 4-5
Norbert Tata klasy 6-7
Maciej Tomczyk klasy 4-5
Leszek Urban klasy 4-5
Piotr Uszyński klasy 6-7
Paweł Wilk klasy 6-7
Maciej  Władykin klasy 4-5
Paweł Wołkowicz klasy 4-5
Szymon Wójciak klasy 6-7
Jan Wójcik klasy 4-5
Miłosz Wróbel klasy 2-3
Piotr Wyrwiński klasy 6-7
Bartosz Zachara klasy 4-5
Marcel Zieliński klasy 2-3
Wiktor Ziętała klasy 6-7
Kacper  Ziółkowski klasy 6-7
Patrycja Zubrzycka klasy 6-7
Paweł Zubrzycki klasy 2-3
Mateusz Żabka klasy 2-3